Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko mero ir verslo pusryčiai

Ne pirmą kartą meras Algirdas Neiberka ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija inicijuoja susitikimą su verslo atstovais. Šį kartą renginys vyko Sporto ir pramogų centre.

„Šiandien norisi paliesti temas, kurios mums yra svarbios, aktualios. Į tai ir bus orientuoti pranešimai. Tikimės, kad apsikeisime informacija, pasidalysime mintimis ir visi kartu stengsimės dirbti dėl Vilkaviškio krašto kurdami bei įgyvendindami projektus.“ – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo A. Neiberka.

Renginyje pranešimus skaitė Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Vincas Jurgutis, Savivaldybės Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Vilija Tautvydienė, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė, Turizmo ir verslo informacijos centro vadovas Vitas Girdauskas bei atvirų duomenų platformos „Okredo“ atstovas Paulius Kulikauskas.

Pranešėjai daug dėmesio skyrė verslo plėtros skatinimo ir galimybių klausimams, ES investiciniams fondams, regioninės politikos naujienoms, žemės, nekilnojamojo turto mokesčių niuansams bei Vilkaviškio krašto turizmo plėtros strategijai.

Susitikimą moderavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir į diskusiją su verslo atstovais įsitraukė Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei mero patarėjas Kazys Kiaulakis.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top