Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko mero ir verslo pusryčiai

Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Neiberka kvietė į susitikimą rajone veikiančių įmonių vadovus ar jų atstovus – Vilkaviškio sporto ir pramogų centre vyko Mero, mokslo ir verslo pusryčiai.

„Šiandieninio susitikimo tikslas yra išgirsti vieni kitus bei išsakyti mintis, problemas ir ateities lūkesčius. Tikimės, kad apsikeisime informacija, pasidalysime mintimis ir visi kartu stengsimės dirbti dėl Vilkaviškio krašto kurdami bei įgyvendindami projektus, pritraukdami galimus investuotojus,“ – renginio pradžioje kalbėjo A. Neiberka.

Susitikimą su verslo atstovais moderavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Renginyje taip pat dalyvavo ir į diskusiją įsitraukė Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos Europos Sąjungos investicijų koordinavimo departamento direktorė Rita Armonienė bei Inovacijų agentūros verslo produktyvumo projektų skyriaus vedėja Sigita Skrebė pristatė LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos kartu su UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ ir viešosios įstaigos „Inovacijų agentūra“ įgyvendinamų paramos priemonių paketą verslui.

Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijos kaclerė prof. dr. Astrida Miceikienė pristatė Universiteto ir verslo bendradarbiavimo galimybes.

Savivaldybės administracijos Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė-Milovanov aptarė Vilkaviškio rajono savivaldybės 2023–2025 m. strateginį veiklos planą.

Savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas-vyriausiasis architektas Mindaugas Šaučiūnas pristatė Vilkaviškio miesto bendrojo plano sprendinius ir infrastruktūrą, tinkančią verslo plėtrai.

Po pranešimų vyko bendra diskusija – susirinkusieji galėjo užduoti rūpimus klausimus, išsakyti  mintis bei pastebėjimus.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top