Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko GovTech laboratorijos organizuotas renginys

Vilkaviškio sporto ir pramogų centre rinkosi rajono viešojo sektoriaus institucijų darbuotojai bei tie, kuriems įdomus inovatyvus sprendimų kūrimas bei to pritaikymas įstaigose.

GovTech laboratorijos atstovai pristatė programą, skirtą skatinti inovacijas viešajame sektoriuje. 2019 m. programa inicijuota pirmą kartą, o 2022 m. pabaigoje įgyvendinti jau penki GovTech iššūkių serijos ciklai.

Šios programos metu viešojo sektoriaus organizacija gali geriau suprasti kilusią problemą, alternatyvias jos sprendimo idėjas ir sukurti sprendimo prototipą bendradarbiaujant su inovatyviomis įmonėmis. Institucija turi galimybę eksperimentuoti saugioje aplinkoje ir, pasitelkdama skaitmenines technologijas, pabandyti išspręsti kylančias problemas.

GovTech laboratorijos atliktos apklausos rezultatai rodo, kad dalyvaudamos skaitmeninių inovacijų kūrimo projektuose institucijos ne tik turi galimybę pasitelkusios modernias technologijas išspręsti turimą problemą, tačiau ir įgyja naujų kompetencijų ir pasitikėjimo savimi inovacijų srityje, įsivertina savo vidaus procesų efektyvumą, užmezga vertingus kontaktus su kitomis viešojo sektoriaus, akademinėmis ir verslo organizacijomis. Visa tai didina Lietuvos viešojo sektoriaus atvirumą ir imlumą inovacijoms.

Dėkojame organizatoriams už informatyvų pranešimą bei suteiktas žinias.

[soliloquy id=”76888″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top