Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vištytyje steigs senjorų namus

Siekiant tenkinti investavimo kriterijus, lapkričio 27 dieną vykusiame tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas padidinti viešosios įstaigos „Vištyčio senjorų namai“ dalininkų kapitalą. Savivaldybė prisidės perduodamų pastatų verte, o investuotojai skirs lėšas senjorų namų rekonstrukcijai bei įrengimui.

Steigiamuose senjorų namuose bus įrengta 60 vietų senjorams. Čia jiems bus užtikrinamas kokybiškas ilgalaikės (trumpalaikės) socialinės globos ir slaugos paslaugų teikimas. Atsižvelgiant į senjorų namų gyventojų savarankiškumo lygį, poreikius ir interesus, bus stengiamasi užtikrinti jų saviraišką, skatinti ir padėti integruotis į visuomenę.

Pagrindinis šios idėjos  iniciatorius, investuotojas – Vilkaviškio rajono garbės pilietis Donatas Kazlauskas. Verslininkas ne tik neabejingas savo gimtajam kraštui Vištyčiui, tačiau jį domina ir kiti strategiškai svarbūs objektai. Po įvykusio tarybos posėdžio, jis kartu su Savivaldybės vadovais – meru Algirdu Neiberka, Administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu ir jo pavaduotoja Daiva Rikliene – apsilankė ir apžiūrėjo statomą sporto kompleksą.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top