Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Profesinio rengimo centre absolventams įteikti diplomai

Saulėta trečiadienio popietė daliai Marijampolės profesinio rengimo centro (MPRC) Vilkaviškio skyriaus mokinių buvo kupina džiugių potyrių – sėkmingai mokslus baigusiems absolventams įteikti tai patvirtinantys diplomai. Šiais metais MPRC Vilkaviškio skyrių baigs daugiau nei 80 mokinių, 16 iš jų šiandien buvo įteikti diplomai, kitų diplomų įteikimas laukia vasaros viduryje.

Į diplomų įteikimo šventę pasidžiaugti įveiktu mokinių gyvenimo etapu susirinko garbingi svečiai, mokytojai, artimieji.

Absolventus sveikino ir kuo geriausios kloties linkėjo LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, MPRC direktorius Gražvydas Juodišius, MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas Gražvydas Šliauteris. Šventėje taip pat dalyvavo ir mokinių pasiekimais džiaugėsi Vilkaviškio seniūnas Remigijus Kurauskas, Marijampolės teritorinės darbo biržos Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė.

Meras sveikindamas absolventus drąsino juos siekti savo tikslų, tvirtai žengti pasirinktu profesiniu keliu ir nebijoti klysti, o suklydus – pasimokyti iš savo klaidų ir jų daugiau nebekartoti.

Savivaldybės vadovas dviem profesinio rengimo centro absolventams, mokslo metais gavusiems Savivaldybės skiriamą vardinę stipendiją, įteikė diplomus.

Praėjusiais metais įkurus Vilkaviškio rajono savivaldybės profesinio mokymo rėmimo fondą, jo lėšomis buvo skiriamos vardinės stipendijos dviem profesijos besimokantiems įstaigos mokiniams. Ši stipendija skiriama vieneriems mokslo metams, todėl kitais mokslo metais atiteks kitiems dviem profesinio mokymo programos III kurso mokiniams.

Šventės pabaigoje absolventai simboliškai į dangų paleido skristi didžiulį balioną, su užrašytais vardais. Kilo jis labai aukštai, kol dangaus mėlynėje galiausiai išnyko, nešdamas jaunuolių svajones ir lūkesčius.

Pasibaigus diplomų įteikimo šventei, MPRC Vilkaviškio skyriaus vedėjas G. Šliauteris pakvietė pasidairyti po remontuojamas mokyklos patalpas. Šiuo metu mokykloje plušantys darbininkai atnaujina kabinetus, sporto salę. Skyriaus vedėjas kalbėjo, kad jau rugsėjį mokykla sugužėjusius mokinius pasitiks ne tik su atnaujintomis profesinio mokymo programomis, bet ir ugdymo erdvėmis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top