Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Poetus sukvietė Mažasis poezijos pavasaris

Gegužės 12 dieną Vilkaviškio krašto kūrėjus sukvietė Mažasis poezijos pavasaris. „Santakos“ laikraštyje savo kūryba ir jausmais pasidalijo 42 poezijos gerbėjai.

Į poezijos popietę, kuri vyko Vilkaviškio kultūros centre, atvykusius kūrėjus pasveikino Vilkaviškio savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė.

Vakaro vedėjos Rasa Šlivinskienė ir Laima Vabalienė, talkinant padėkas kiekvienam šventės dalyviui sukūrusiai talentingai kūrėjai Vaidutei Diržiuvienei, pakvietė eilių autorius pasidalyti poetiniu žodžiu. Rajono literatų poezija nušvito visomis gyvenimo spalvomis. Tai ir gamtos įkvėptos emocijos, meilės išgyvenimai, nostalgija bėgantiems metams, nerimas dėl tebeaidinčio karo grėsmių.

Skaitytojai rinko skambiausių eilių autorius. Trys kūrėjai – Janina Kurtinaitienė, Levutė Kerševičienė ir Onutė Jasaitienė – pelnė diplomantų vardus.

Vilkaviškiečių 33-iojo Mažojo poezijos pavasario „Dar pasisupkim vyturio giesmėj“ laureatu skaitytojai išrinko Liutaurą Klemensą Kasulaitį.

Vilkaviškiečių poetų šventėje savo kūryba pasidalijo marijampoliečiai Biruta Pėveraitytė ir Romualdas Ivanauskas, o iš tolimojo užjūrio – JAV gyvenanti Živilė Učkuronienė.

Vakarą skambiomis dainomis papuošė Vilkaviškio kultūros centro moterų vokalinio ansamblio „Svaja“ dainininkės.

Antanas Žilinskas

[soliloquy id=”79883″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top