Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje rinkosi garbūs svečiai.

2022 m. gruodžio mėn. patvirtintu Savivaldybės tarybos sprendimu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp VDU ir Vilkaviškio rajono savivaldybės.

Sutartį pasirašė Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis ir Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Sudaryta sutartimi siekiama abipusiai naudingų tikslų, kvalifikuoto pedagogų rengimo, užtikrinant pakankamą pedagogų poreikį Vilkaviškio rajono savivaldybės švietimo įstaigose.

Sutarties pasirašymu VDU įsipareigoja informuoti Savivaldybę ir Savivaldybės mokyklas apie Universiteto siūlomas ugdymo krypties programas, galimybes ir sąlygas studijuoti, kviesti Savivaldybės mokyklų vadovus ir pedagogus dalyvauti Universiteto organizuojamose konferencijose, seminaruose, mokymuose ir kituose pedagogų profesinio tobulinimo renginiuose.

Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, mero patarėjas Joris Juškauskas, Savivaldybės administracijos specialistai bei rajono švietimo įstaigų vadovai.

Taip pat kartu su VDU rektoriumi atvyko Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos Edukologijos tyrimų instituto doc. dr. Ilona Tandzegolskienė bei Švietimo akademijos vyriausiasis specialistas Povilas Urbšys.

Susitikimo metu taip pat diskutuota apie mokytojų trūkumo problemą, galimybes pritraukti jaunus ir kompetentingus specialistus, pedagogų kvalifikaciją ir moksleivių informavimą apie ugdymo krypties studijas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top