Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Ordinas „Už nuopelnus Lietuvai“

Vakar vykusios ceremonijos metu Prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo 45 mamas ir globėjas. Šis įvertinimas skiriamas už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, pasiaukojimą bei įkvepiantį pavyzdį bendruomenei.

Prezidentas šventinę popietę mamoms dėkojo už „nuolatinę paramą, paguodą, pagarbą ir kantrybę, už gerus ir išmintingus žodžius vaikams ir globotiniams, jiems suteiktą saugumo jausmą, savo pavyzdžiu įdiegtas vertybes.
Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje vyriausiąja specialiste dirbanti Vida Jašinskienė.
Moteris užaugino bei gerai išauklėjo šešis vaikus.
Specialistę šiandien pasveikino ir Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė: „Mama – svarbiausias žmogus, kuris lydi vaiką sudėtingame gyvenimo kelyje. Ji kartu išgyvena dėl klaidų, moko jų nekartoti, padeda rasti sprendimus net sudėtingiausiose situacijose, džiaugiasi tiek kukliomis, tiek didelėmis pergalėmis. Jūs esate svarbiausių principų ir vertybių sergėtojos. Nuostabu, kad šalia savęs turime tokių žmonių“, – sakė vicemerė.
Dar sykį sveikiname su gražiu apdovanojimu ir linkime, kad namuose niekada netrūktų šilto bendravimo, džiaugsmo ir visus sunkumus nugalinčios vilties!

Nuotr. Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija (Robertas Dačkus) ir Vilkaviškio rajono savivaldybė

[soliloquy id=”79429″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top