Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Nuotolinis susitikimas su PKD pirmininku

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka šiandien nuotoliniu būdu susitiko su Pasaulio Kybartiečių Draugijos pirmininku Mariumi Vilemaičiu.

JAV gyvenantis kybartietis pokalbiui su meru jungėsi ryte, prieš dienos darbus, kai Lietuvoje tuo metu buvo jau 14 valanda.
Su pirmininku meras aptarė draugijos veiklą, būsimus planus bei bendradarbiavimo galimybes ateityje. Diskutuota apie skaitmeninio archyvo surinkimą bei Kybartų muziejaus įkūrimą. Kaip sakė pirmininkas, didžiausias tikslas – praplėsti organizacijos veiklą bei burti bendruomenę.

Taip pat pirmininkas papasakojo apie paties iniciatyva įkurtą VšĮ „Kybartų jaunimas“. Ši organizacija telkia lėšas ir organizuoja vaikams popamokinius užsiėmimus. Pirmininkas atskleidė, kad vasarą planuojamos trys stovyklos, kurias pavyko suorganizuoti jam pačiam gyvenant Amerikoje.

Marius Vilemaitis pažymėjo, kad nors ir gyvena užsienyje, tačiau gimtojo krašto naujienos jam itin įdomios. Kai turi laisvo laiko, visada peržiūri vykusius Tarybos posėdžius, o iš mero išgirdęs žinią, kad nuo naujosios kadencijos bus tiesiogiai transliuojami ir komitetų posėdžiai, pasidžiaugė, kad galės dar labiau įsigilinti į rajono aktualijas.

Pašnekovai sutarė, kad toks susitikimas tikrai ne paskutinis. Bendrauti, dalytis įžvalgomis bei mintimis – itin svarbu, o ir laiką suderinti, nors ir skiria vandenynas, tikrai įmanoma!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top