Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Abiturientams aidėjo paskutinis skambutis

Pirmieji paskutinį skambutį šiandien išgirdo Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazijos abiturientai.

Sveikinimo žodžius jiems tarė  mokytojos, gimnazijos direktorė Grita Launikonė, Gražiškių seniūnė Ramutė Didvalienė, taip pat abiturientus pasveikinti atvyko Savivaldybės mero patarėjas Joris Juškauskas.

Jautraus ir netikėto sveikinimo iš gimtosios šalies taip pat sulaukė šiuo metu Gražiškių gimnazijoje besimokanti ukrainietė.

Jaukioje šventėje skambėjo nuoširdžios padėkos mokytojams, klasių auklėtojoms ir visiems kitiems mokyklos darbuotojams, su kuriais per daugelį metų abiturientai spėjo susigyventi.

Vilkaviškio Aušros gimnazijos abiturientams paskutinio skambučio šventė prasidėjo Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje.

Po šv. Mišių gausi eisena, vedina Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro, pajudėjo gimnazijos link.

Gausiai susirinkusius Aušros gimnazijos salėje sveikino direktorius Arūnas Serneckas, dekanas kun. Virginijus Gražulevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Paskutinio skambučio diena – ypatinga kiekvienam abiturientui, simbolizuojanti gražaus ir įsimintino etapo pabaigą ir naujo kelio pradžią. Abiturientams linkiu kuo didžiausios sėkmės laikant brandos egzaminus ir pasitikėjimo savo jėgomis žingsniuojant savo siekių link. Dėkoju mokytojams už nuoširdų, daug kantrybės reikalaujantį darbą“, – sakė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Po paskutinio skambučio šventės abiturientų dar laukia nelengvas iššūkis – brandos egzaminų laikymas.
Pirmasis – lietuvių kalbos ir literatūros – jau birželio 1 dieną.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top