Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Žengtas didelis žingsnis atnaujinant Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos automobilių parką

Priešgaisrinės tarnybos automobilių parkas pasipildė dviem automobiliais. Šiandien jie buvo pristatyti Savivaldybės vadovams ir spaudos atstovams.

Du nenauji, tačiau puikios būklės automobiliai į mūsų kraštą atkeliavo iš Vokietijos – Visbeko. Prie jų įsigijimo nemažai prisidėjo Visbeko meras bei Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės pilietis Alfonsas Hopingas.

Pristatyme dalyvavęs meras Algirdas Neiberka džiaugėsi gaisrinių automobilių techninėmis galimybėmis. Vienas iš jų galės įveikti net sunkiausias kelių atkarpas mūsų rajone ir pasiekti bet kurį kampelį bet kokiomis oro sąlygomis.

Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Audronius Stroginis patikslino, kad vienas automobilis papildys Pilviškių, o kitas – Gražiškių ugniagesių komandų automobilių parkus. Tačiau esant reikalui ugniagesių komandos vyksta į visas seniūnijas.

Gaisrinių automobilių galimybėmis taip pat domėjosi ir vicemeras Bernardas Marčiukonis, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė bei mero patarėjas Joris Juškauskas.

„Nuoširdžiai dėkoju mūsų bičiuliui, garbės piliečiui Alfonsui Hopingui, nes jo dėka pavyko įsigyti šiuos automobilius, kurie tikiuosi ne dažnai, bet operatyviai ir produktyviai pagelbės mūsų priešgaisrinei tarnybai“ – kalbėjo A. Neiberka.

A. Stroginis pažymėjo, kad automobiliai atvyko su pilna komplektacija. Tad beliko atlikti tik administracines procedūras ir jie pradės „dirbti“.

Savivaldybei, priešgaisrinei tarnybai ir Alfonsui Hopingui efektyviai bendradarbiaujant šiuos automobilius Savivaldybės biudžeto lėšomis pavyko įsigyti už 23 800 tūkst. Eur.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top