Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

X-asis Respublikinis šokio konkursas–festivalis „Pavasarinė šokių pynė“

Šiandien Vilkaviškio Sporto ir pramogų centre nuaidėjo „Pavasarinė šokių pynė“. Šokių studijos „Šokantys bateliai“ ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos merginų šokių kolektyvo „Norija“ vadovė Vilija Jakubauskė kraštiečius ir svečius į Respublikinį šokio konkursą–festivalį pakvietė jau 10-tą kartą.

Stipriomis emocijomis pulsuojančiame renginyje energingus bei nuotaikingus pasirodymus surengė dalyviai iš Vilniaus, Raseinių, Mažeikių, Prienų, Alytaus, Širvintų, Zarasų, Jurbarko, Marijampolės, Šakių, Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos ir, žinoma, Vilkaviškio bei jo rajono.

Susirinkusiuosius sveikino ir meras Algirdas Neiberka: „Sveikinu su gražia, jubiliejine švente. Džiaugiuosi, kad renginys gali vykti mūsų mieste, mūsų naujajame Sporto ir pramogų centre. Smagu matyti tiek daug jaunų veidų, tėvelių, kurie atvyko palaikyti savo atžalų. Tai svarbu mums visiems – juk ugdome jaunąją kartą. Tikiu, kad visi šiandien išvažiuos iš čia su dideliu bagažu gerų emocijų ir naujų pažinčių kraičiu“.

Įspūdingo renginio nepraleido ir Vilkaviškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.

Konkurso dalyvių šokius vertino Marijanas Staniulėnas (šokio pedagogas, ANT šokių studijos vadovas), Laura Saunorienė (choreografė, režisierė, Šakių kultūros centro vadybininkė), Danguolė Dapšytė (Mažeikių choreografijos mokyklos mokytoja ekspertė) ir Karina (Ukrainos šokio mokyklos, šokių ir sporto klubo Antare trenerė). Nugalėtojų laukė apdovanojimai ir prizai.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top