Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyriausybė supaprastino registravimo į masinius renginius tvarką

Vyriausybė nusprendė, kad nuo rugsėjo 1 d. organizuodami masinius renginius uždarose ir atvirose erdvėse organizatoriai galės pasirinkti vykdyti elektroninę bilietų prekybą ar registruoti renginio dalyvius. Toks sprendimas supaprastins renginių organizatorių darbą, tačiau bus išlaikytos atsekamumo galimybės.

Jei renginio organizatoriai to užtikrinti negalės, renginyje bus leidžiama dalyvauti ne daugiau kaip 300 žiūrovų ir (ar) dalyvių (neįskaičiuojant atlikėjų, sportininkų, dalyvaujančių aukšto meistriškumo sporto varžybose, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo specialistų, aukšto meistriškumo sporto ir fizinio aktyvumo instruktorių, teisėjų, antidopingo pareigūnų, organizatorių ir aptarnaujančio personalo).

Ministrų kabinetas taip pat pritarė Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymui supaprastinti užsieniečių atvykimą į artimųjų laidotuves. Nuo šiol nebereikės atskiro atitinkamos valdymo srities ministro leidimo, kuriam reikia gauti Lietuvos Respublikos Vyriausybės pritarimą.

Šis palengvinimas bus taikomas užsieniečiams, atvykstantiems į Lietuvos Respubliką dalyvauti artimųjų (sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, tėvų (įtėvių), vaikų (įvaikių), brolių, seserų) laidotuvėse.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top