Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ ataskaitinis susirinkimas

Spalio 7-ąją Vilkaviškio parapijos salėje rinkos neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ nariai. Čia vyko ataskaitinis susirinkimas, kurio metu apžvelgta praėjusių metų veikla, pasidžiaugta šilta ir nuoširdžia bendryste.

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų piligrimų bendrijos pirmininkė Anelė Dulinskienė pasveikino visus susirinkusius ir pasidžiaugė, kad jie rado laiko ateiti ir pabūti kartu. Ji aptarė svarbiausius praėjusiais metais nuveiktus darbus, organizuotus susitikimus. Kalbėjo, kad bendrijos nariai aktyviai dalyvauja įvairiose šventėse, keliauja, rūpinasi neįgaliųjų užimtumu, propaguoja sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą.

A. Dulinskienė priminė šalies ir rajono vietoves, į kurias vedė pernykščių kelionių maršrutai: pabuvota Šiluvoje, Tytuvėnuose, Keturnaujienoje. Taip pat pasidžiaugė ir meniniais narių sugebėjimais – bendrijos ansamblis pasirodo įvairiose šventėse, susibūrimuose, bendrijoje veikia amatų būrelis.

Susitikime dalyvavo ne tik bendrijos nariai, bet ir svečiai: Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė.

Savivaldybės vadovai pasidžiaugė bendrijos vykdoma veikla, nuoširdžiai padėkojo už ištiestą pagalbos ranką sunkiu karantino metu bei linkėjo bendrijos nariams toliau daryti gražius darbus, džiaugtis vieni kitų bendryste.

Susitikimo metu skambėjo neįgaliųjų piligrimų bendrijos „Suartėkim“ ansamblio atliekamos dainos. Prieš jų pasirodymą, prisimintas ir tylos minute pagerbtas ilgametis ansamblio vadovas, bendrijos narys Algimantas Šeronas.

Vėliau prie kavos ar arbatos puodelio bendrijos nariai dar ilgai šnekučiavosi, dalinosi savo džiaugsmais ir rūpesčiais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top