Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė konferencija

Šiandien vyko Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinė konferencija. Joje pasidžiaugta praėjusių metų veiklos rezultatais, išklausyta Draugijos pirmininkės ataskaita už 2019 metus, pritarta finansinei bei revizijos ataskaitoms, patvirtinti nauji Pilviškių ir Gražiškių grupių vadovai.

810 negalią turinčių žmonių vienijančios draugijos ataskaitinis susirinkimas prasidėjo tylos minute – taip buvo pagerbtas į amžinybę išėjusių net 25 draugijos narių atminimas.

Vėliau draugijos pirmininkė Janina Žekienė pateikė išsamią veiklos ataskaitą už 2019 metus. Pirmininkė aptarė svarbiausius praėjusiais metais įgyvendintus darbus, vykdytus projektus, organizuotus susitikimus, išvykas, šventes, įvykusias diskusijas.

„Mūsų draugijoje teikiamos ne tik socialinės paslaugos, bet vyksta įvairi veikla. Tikiuosi, kad neįgalieji yra patenkinti dienos užimtumu, buvimu kartu, bendravimu, amatų būrelių veikla, meninių gebėjimų lavinimu. Ne vienas draugijos narys tapo drąsesnis, labiau pasitikintis savimi“, – kalbėjo J. Žekienė.

Pirmininkė J. Žekienė pasidžiaugė 2019 metų pabaigoje suremontuotomis Kybartų valgyklėlės patalpomis, kurių remontui finansavimą skyrė Vilkaviškio rajono savivaldybė. Šiose patalpose maitinimą gauna 40 Kybartų seniūnijos gyventojų.

Pirmininkė negailėjo gražių žodžių draugijos nariams, kurie yra aktyvūs ir dalyvauja įvairiuose užsiėmimuose, noriai vyksta į išvykas. Draugijoje veikia užimtumo klubas „Kamanė“. Šio klubo rankdarbiais ne kartą galėjo pasigrožėti ir rajono gyventojai, su darbeliais išvykta į Sostinėje vykusią šventę „Tau, Vilniau!“. Konferencijos metu padėkota ilgametei „Kamanės“ vadovei Dalei Baltanavičienei.

Taip pat veikia ansamblis „Likimas“, kuris dažnai koncertuoja įvairiuose susitikimuose, šventėse. J. Žekienė pasidžiaugė, kad per 2019 metus ansambliui pavyko įrašyti naują dainų rinkinį, tačiau dėl užsitęsusio karantino neįvyko jo pristatymo renginys, kuris nukeltas vėlesniam laikui.

Draugijos nariai pritarė pirmininkės ataskaitai, patvirtino kitus procedūrinius klausimus.

Susirinkusius draugijos narius, pirmininkę pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Ji dėkojo draugijai už aktyvią veiklą, rūpestį nariais, pozityvumą ir ateityje linkėjo dar daugiau prasmingų darbų. S. Bikaitė perdavė nuoširdžius Savivaldybės mero Algirdo Neiberkos ir Administracijos direktoriaus pavaduotojos Daivos Riklienės linkėjimus. Ji taip pat perdavė, kad  Administracijos direktoriaus pavaduotoja, Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro vadovė D. Riklienė labai dėkoja draugijai už pagalbą ypač sudėtingu COVID-19 karantino laikotarpiu.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top