Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko vaikų vasaros ir poilsio stovykla ,,TAPK“

Vasaros stovykla – geriausia dovana: naujos pažintys, kitoks savojo „aš“ pažinimas, iššūkiai ir išbandymai! Sporto klubas ,,Kengūros šuolis“ organizavo vaikų vasaros ir poilsio stovyklą ,,TAPK“.

Stovyklos metu buvo sudarytos sąlygos plėtoti socialines kompetencijas, tenkinant pažinimo, lavinimosi bei saviraiškos poreikius.

Vyko edukaciniai užsiėmimai:

  • Kūrybiniai darbai – lauko instaliacija;
  • ,,Fotografijos menas”;
  • ,,Keptuvėj čirškia, burnoj tirpsta”;
  • ,,Meditacija. Kvapų terapija”;
  • Linksmosios rungtys”;
  • „Freestyler”, kurių metu atsiskleidė jaunimo iniciatyvumas, kūrybiškumas, išradingumas, sąmoningumas.

Bendravimas ir bendradarbiavimas su tam tikros srities profesionalais suteikė ne tik žinių, bet ir visapusišką tobulėjimą.

Žygis į J. Basanavičiaus gimtinę buvo tikras ištvermės ir draugiškumo išbandymas. Čia stovyklautojai susidūrė su tikrais gyvenimiškais iššūkiais.

Stovyklos pabaigą vainikavo kelionė į ,,Lietuvos jūros muziejų“ bei nuostabiausią Lietuvos kampelį – Nidą. Ten jaunimas aplankė lankytinas vietas bei mėgavosi šiltomis Baltijos jūros bangomis.

Nuoširdžiai dėkojame stovykloje dalyvavusiems lektoriams ir treneriams: Audronei Gurinskienei, Ingai Labašauskienei, Edgarui Jankauskui, Eugenijai Siaurusevičienei, Ingai Zinkovskienei, J. Basanavičiaus gimtinės muziejui už profesionalias veiklas bei atvirą bendravimą bei bendradarbiavimą. Sodybai „Karaliaus krėslas“ (Karalkrėslio km.) už jaukumą ir svetingumą, UAB „Kautrai“ už saugią kelionę.

Rėmėjams: Bendruomenei „Virbalio vartai“, Grožio salonui „Diva“, IĮ „Suvalkijos aliejus“, I. Žilinskaitės ind. veikla „Idėjos namams“, UAB „Vijolinta“.

Stovykla „TAPK“ finansuojama Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, pagal vaikų vasaros poilsio socializacijos programą.

Stovyklos organizatorių informacija ir nuotraukos

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top