Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko Savanorystės metams skirtas renginys „PRISĖ(S)K“

Siekiant stiprinti savanoriškas organizacijas bei skatinti savanorišką veiklą įvairiuose sektoriuose, 2020-ieji Vilkaviškio rajono savivaldybėje yra paskelbti Savanorystės metais.

Liepos 2-ąją Vilkaviškio kultūros centro prieigose įvyko Savanorystės metams paminėti skirtas renginys „PRISĖ(S)K“.

Renginio metu savanoriai pasidalino savo įspūdžiais, patirtimi ir mintimis apie savanorystės vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje. Savanoriai vieningai kalbėjo, kad vykdydami tokią veiklą įgijo daug žinių, įgūdžių bei sustiprino savo visuomeninius ryšius. Šaunią diskusiją su savanoriais moderavo Žilvinas Mažeikis.

Renginio dalyvius pasveikinęs Savivaldybės meras Algirdas Neiberka kalbėjo, kad dažnai jaunas žmogus sunkiai gali įvardinti, kas jam patinka ar kuri veiklos sritis yra labiau priimtina, o savanorystė suteikia galimybę mokytis naujų įgūdžių, įgyti organizacinių gebėjimų, lankstumo, empatijos. Meras kalbėjo, kad pandemijos metu naujai atsiskleidė savanorystės reikšmė visuomenei ir padėkojo visiems savanoriams, kurie padėjo rizikos amžiaus žmonėms apsirūpinti maistu, vaistais, patruliavo viešose erdvėse ar kitaip prisidėjo kovojant su koronaviruso plitimu.

Savanorystės metams skirtą renginį vainikavo nuotaikingas grupės „Jauti“ koncertas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top