Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko Raudonojo Kryžiaus Vilkaviškio skyriaus padėkos renginys

Šiandien Raudonojo Kryžiaus Vilkaviškio skyrius surengė padėkos vakarą.

Jis buvo skirtas visiems, prisidėjusiems ir vis dar prisidedantiems prie pagalbos ukrainiečiams, ir, žinoma, niekada nepailstantiems savanoriams.

Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos padėkos už iniciatyvumą, solidarumą, įkvepiantį pavyzdį kitiems, dalijimąsi gerumu teikiant žymią, neatlygintiną paramą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams buvo įteiktos – Vokietijos Ahaus miesto Raudonojo kryžiaus ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Vilkaviškio skyriaus savanoriams; Renoldai Stepanauskaitei–Kubilienei; Editai Naidaitei; Ingai Ciesiūnei; Arūnui Laskevičiui; Ingai ir Valdui Kanapickams; Valuckų ūkiui; Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenei; Kybartų vaikų darželio „Kregždutė“ bendruomenei; UAB „Roleka“; UAB „Gintrėja“; UAB „Grupinis pirkimas“; UAB „BaltLED“; UAB „Šiltas stogas“.

Susirinkusiems gražių žodžių negailėjo ir atvykusi Vokietijos Ahaus miesto Raudonojo kryžiaus savanorių komanda. „Į Vilkaviškio rajoną atvykstame jau 24 metus. Džiaugiamės ir didžiuojamės didele ir nuostabia komanda, kurią Jums čia pavyko suburti. Ji daro kilnius ir labai reikalingus darbus“, sakė Vilkaviškio rajono garbės pilietis Heinrichas Hollekampas.

Savivaldybės vadovas Algirdas Neiberka dėkojo visiems, kurie priėmė į savo namus atvykusius iš Ukrainos žmones, taip pat tiems, kurie ne tik prisideda finansiškai, remia atvykusius reikalingais daiktais, tačiau ypač dėkojo už psichologinę pagalbą, už šiltą, užjaučiantį žodį, kuris šiuo sunkiu metu yra labai svarbus.

„Jūs visi verti gražiausių žodžių ir padėkų. Būkime stiprūs, išlikime stiprūs, nes Jūsų laisvė yra ir mūsų laisvė“, – sakė meras.

Padėkos vakare taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė.

Renginyje netrūko jautrių ir gražių akimirkų, šiltais žodžiais pripildytų padėkų, o gausiai susirinkusiems svečiams jautrius muzikos kūrinius dovanojo mažoji solistė, moterų trio bei Vilkaviškyje šiuo metu gyvenanti ukrainietė Ruslana.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top