Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos susitikimas

Pagalbos Onkologiniams Ligoniams Asociacija (POLA) jau 10 metų atstovauja ir gina onkologinių pacientų interesus valdžios institucijose ir įstaigose, vykdo informacines ir edukacines programas, teikia tikslines paslaugas pacientams ir jų artimiesiems tam, kad su rimtomis sveikatos problemomis susidūrę asmenys gautų kuo geresnę ir visapusiškesnę pagalbą bei paramą, o sveiki asmenys rinktųsi sveikatai palankų gyvenimo būdą.

Vilkaviškio rajone tokias paslaugas bei visokeriopą pagalbą sergantiesiems bei jų šeimos nariams teikia asociacija „Viltis“.

Šiandien asociacijų nariai iš visos Lietuvos susitiko Bartninkuose.

Susitikimo pradžioje visus pasveikino POLA asociacijos prezidentas Gediminas Žižys, POLA direktorė Neringa Čiakienė bei Vilkaviškio onkologinių ligonių asociacijos „Viltis“ pirmininkas Kazys Bagušis.

Jie pasidžiaugė, kad tokie susitikimai jau tapo gražia tradicija, leidžiančia susitikti, pabūti kartu bei pasidalyti savo istorijomis.

Į susitikimą taip pat atvyko gausybė garbių svečių, tarp kurių Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio dekanas kun. Virginijus Gražulevičius.

„Džiaugiuosi, kad šiam susitikimui pasirinkote Vilkaviškio rajoną. Jūsų visų bendrystė yra pavyzdys mums visiems. Ypatingai dėkoju „Vilties“ pirmininkui Kaziui Bagušiui už visą darbą, kurį atliekate dėl žmonių. Linkiu ir toliau būti tokiems aktyviems ir ryžtingiems“ – sakė vadovas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top