Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko LASS Vilkaviškio rajono filialo ataskaitinis susirinkimas

Lapkričio 13 d. Vilkaviškio kultūros centro salėje įvyko „Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos“ (toliau – LASS) Vilkaviškio rajono filialo ataskaitinis susirinkimas.

Susirinkime dalyvavo ne tik filialo nariai, bet ir svečiai: Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Skripkiūnienė, Biomedikos centro pardavimo vadybininkė Marta Černiavskaja ir kt.

Visi išklausė filialo pirmininko Gedimino Rašimo ataskaitos už ataskaitinį laikotarpį, kurioje buvo įvardinti nuveikti darbai, įgyvendinti projektai, supažindinta su vykdoma veikla, renginiais bei išvykomis.

Be dienos užimtumo veiklų, filialo nariams teikiamos pagalbos, filiale svarbų vaidmenį atlieka meninių gebėjimų veikla vokaliniame ansamblyje „Žara“ (vadovas Vitas Venclova), veikia kilnojamoji bibliotekėlė, rankdarbių būrelyje lavinamas kūrybiškumas ir saviraiška. Be to, filialo nariai noriai jungiasi prie „Knygos draugų klubo“ veiklos, mėgsta žaisti šaškėmis, atranda laiko kartu keliauti, paminėti įvairias šventes.

Susirinkusieji gerai įvertino tarybos darbą ir ataskaita buvo patvirtinta.

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavęs ilgametis aklųjų ir silpnaregių bendruomenės bičiulis Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka pasidžiaugė regėjimo negalios bendruomenės sutelktumu ir veikla, nuolatiniu rūpinimusi filialo nariais, jų lankymu.

„Mes labai džiaugiamės Jumis, dėkojame Jums už Jūsų pastangas prisidėti prie mūsų krašto gražinimo įvairiomis veiklomis. Girdėjome, kiek daug renginių Jūs aplankote ir tampate svarbia jų dalimi. Kokią gražią tradiciją Jūs turite lankyti tuos narius, kurie patys negali atvykti į susitikimus ir perduoti jiems svarbiausią informaciją tiesiogiai. Norisi palinkėti, kad ateinantys metai Jums būtų ne prastesni, o jūsų susibūrimai, veikla ir gražūs darbai būtų tęsiami. Neabejokite – Jūs labai išradingi, veiklūs, bendraujantys tarpusavyje ir labai reikalingi. Nesustokite“, – kalbėjo A. Neiberka.

Savivaldybės vadovas, džiaugdamasis gražiu ilgamečiu bendravimu, pakvietė ir ateityje, iškilus rūpesčių ar problemų, nebijoti kreiptis pagalbos.

Už pakvietimą dalyvauti ataskaitiniame susirinkime dėkojo ir Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė R. Skripkiūnienė. Ji pasidžiaugė sklandžiu bendradarbiavimu su organizacija ir viso Socialinės paramos skyriaus vardu dėkojo už nuoširdų bei atsakingą darbą.

Filialo nariams apie regos priemonių naujoves papasakojo ir parodė atvykusi Biomedikos centro pardavimo vadybininkė M. Černiavskaja.

Po susirinkimo visiems gerą nuotaiką dovanojo koncertas – scenoje pasirodė LASS pietvakarių centro vokalinis ansamblis „Bičiuliai“.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top