Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko LASS Vilkaviškio rajono filialo ataskaitinis susirinkimas

Šiandien Vilkaviškio kultūros centre vyko Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Vilkaviškio filialo ataskaitinis susitikimas.

Susitikime buvo aptarti nuveikti darbai, pritarta pirmininko ataskaitai, pasveikinti gimtadienius šventusieji nariai bei pasidalyta džiaugsmais ir rūpesčiais.

Susirinkime dalyvavo ne tik filialo nariai, bet atvyko ir svečių – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Skripkiūnienė, asociacijos Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininkas Paulius Kalvelis.

LASS Vilkaviškio filialo pirmininkas Gediminas Rašimas paruošė organizacijos praeitų metų veiklos ataskaitą.

Šiuo metu filialo veikloje dalyvauja 91 nariai. Per ataskaitinį laikotarpį organizacija pasipildė dar 4 nariais. Išėjusių anapilin narių atminimas buvo pagerbtas tylos minute.

Regėjimo negalią turintys asmenys mūsų rajone gauna įvairią jiems rūpimą informaciją, jiems suteikiama pagalba pildant dokumentus, padedama apsilankyti įvairiose viešąsias paslaugas teikiančiose įstaigose.

Per ataskaitinį laikotarpį gautos lėšos 2022 m. vykdomam „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimo bendruomenėje“ projektui. Pagal šį projektą buvo vykdomos trys veiklos: neįgaliųjų dienos užimtumas, buvo teikiama individuali pagalba neįgaliesiems bei jų šeimos nariams. Taip pat šios lėšos skirtos kitoms išlaidoms padengti.

Pirmininkas pasidžiaugė, kad organizacijos nariai noriai dalyvauja organizuojamose šventėse, išvykose. Praėjusiais metais keliauta ne tik po Lietuvą, bet aplankyta ir kaimyninė Latvija.

Jau daugiau nei tris dešimtmečius filiale veikia vokalinis ansamblis „Žara“, vadovaujamas  Vito Venclovo. Visų susitikimų, popiečių metu, skamba šio ansamblio atliekamos dainos.

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka pasidžiaugė regėjimo negalios bendruomenės vienybe bei aktyvumu.

Rajono meras neįgaliųjų draugijos pirmininkui palinkėjo ir toliau taip aktyviai dirbti, kad kuo daugiau negalią turinčių rajono gyventojų galėtų dalyvauti organizuojamose laisvalaikio veiklose ir gautų reikiamą pagalbą.

Po oficialios dalies, susirinkusiuosius džiugino vokalinio ansamblio „Žara“ atliekamos dainos. Po koncerto dar niekas neskubėjo skirstytis – visi buvo kviečiami pasivaišinti kava bei karšta arbata, pabendrauti, pasidžiaugti.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top