Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko LASS Vilkaviškio rajono filialo ataskaitinis susirinkimas

Rudenišką trečiadienio popietę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Vilkaviškio filialo nariai susirinko į ataskaitinį-rinkiminį susitikimą, kuriame drauge aptarė nuveiktus darbus, vienbalsiai pritarė pirmininko ataskaitai, pasidalino džiaugsmais ir rūpesčiais.

Susirinkime dalyvavo ne tik filialo nariai, bet atvyko ir svečių – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Pietvakarių centro direktorė Jolanta Kručkauskaitė.

LASS Vilkaviškio filialo pirmininkas Gediminas Rašimas paruošė organizacijos praeitų metų veiklos ataskaitą.

Šiuo metu filialo veikloje dalyvauja 95 nariai. Per ataskaitinį laikotarpį organizacija pasipildė dar 2 nariais, neteko vieno, kurio atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Regėjimo neįgalieji mūsų rajone gauna įvairią jiems rūpimą informaciją, jiems suteikiama pagalba pildant dokumentus, padedama apsilankyti įvairiose viešąsias paslaugas teikiančiose įstaigose.

Jau nemažai metų filiale veikia vokalinis ansamblis „Žara“, vadovaujamas  Vito Venclovo. Visų susitikimų, popiečių metu, be abejo, skamba šio ansamblio atliekamos dainos. Organizacijos nariai savo kūrybiškumą taip pat gali lavinti rankdarbių būrelyje, jie noriai jungiasi ir prie „Knygos draugų klubo“ veiklos, mėgsta žaisti šaškėmis, atranda laiko kartu pakeliauti.

Ataskaitiniu laikotarpiu grupė narių buvo išvykusi į reabilitacinę stovyklą pajūryje, kur dalyvavo įvairiose užimtumo veiklose, mokėsi orientuotis ir judėti nepažįstamoje aplinkoje.

Vienbalsiai patvirtinus ataskaitą, vyko pirmininko rinkimai ateinantiems ketveriems metams. Į pirmininkus dar vienai kadencijai buvo pasiūlytas Gediminas Rašimas, kurio kandidatūrai pritarė visi susirinkę nariai.

Ataskaitiniame susirinkime dalyvavęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras A. Neiberka pasidžiaugė regėjimo negalios bendruomenės vienybe, aktyvumu, bendravimu.

Rajono meras neįgaliųjų draugijos pirmininkui palinkėjo ir toliau taip aktyviai dirbti, kad kuo daugiau negalią turinčių rajono gyventojų galėtų dalyvauti organizuojamose laisvalaikio veiklose ir gautų reikiamą pagalbą.

Šie metai LASS bendruomenėje ypatingi, nes šalyje švenčiamos 95-osios aklųjų ir silpnaregių metinės. Tai viena seniausių ir brandžiausių visuomeninių neįgaliųjų organizacijų Lietuvoje.

Po oficialios dalies, susirinkusiuosius džiugino vokalinio ansamblio „Žara“ atliekamos dainos. Po koncerto dar niekas neskubėjo skirstytis – visi buvo kviečiami pasivaišinti kava bei karšta arbata, pabendrauti, pasidžiaugti.

Susitikimo metu nebuvo pamiršti ir jubiliatai. Į namus jie skirstėsi nešini dovanėlėmis.

 

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top