Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko informacinis renginys lyčių lygybės tema

Spalio 16 d. Savivaldybės seniūnijų, seniūnaitijų, jaunimo organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų atstovai buvo kviečiami dalyvauti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos kartu su partneriais – Lietuvos moterų lobistine organizacija – rengiamame informaciniame renginyje vietos bendruomenei „Gerovė ir lyčių lygybė: Kodėl? Kas? Kaip?“. Susitikimo metu pranešimus skaitė bei padiskutuoti kvietė lektorės – Kauno moters užimtumo informacijos centro direktorė Rasmina Čepkauskienė ir šio centro atstovė, verslininkė Ieva Smetonaitė.

Informacinio renginio vietos bendruomenei tikslas – pristatyti vietos bendruomenėms lyčių nelygybės apraiškas ir pasekmes, parodyti lyčių lygybės naudą, supažindinti su lyčių lygybės principų įgyvendinimu teikiant paslaugas.

Susitikimo metu aptarti aktualūs lyčių lygybės darbovietėje klausimai, pasidalinta turima patirtimi bei aptartas lyčių lygybės ir paslaugų teikimo klausimas.

Diskutuota apie tai, kodėl ir kaip lygybė skatina visuomenės gerovę, kokios idėjos, nauda ir iššūkiai, ką galime padaryti jau dabar, kad visuomenė būtų lygi ir laiminga, kaip tobulinti savivaldybės veiklas lyčių lygybę integruojant į teikiamas paslaugas.

Atliktos ir praktinės užduotys – kurtas miestas, kuriame gera gyventi visiems, vyko jo pristatymas ir rezultatų aptarimas.

Renginio dalyviams buvo išduoti pažymėjimai.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top