Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko akcija „Ištiesk gerumo ranką“

Spalio 4 dieną, švenčiant pasaulinę gyvūnų dieną, priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ grupė paskelbė akciją „Ištiesk gerumo ranką“. Ugdytiniai degė dideliu noru kviesdami vaikučius, jų tėvelius bei visą bendruomenę pasidalinti gerumu ir prisidėti prie akcijos. Iki sutartos dienos visi nešė šuniukams ir kačiukams maisto, kitų reikalingų priemonių. Visą akcijai skirtą laiką vaikai kalbėjo apie įvairius gyvūnus, klausėsi pasakų apie naminius gyvūnus, draugams pasakojo apie savo augintinius ir net juos piešė; surengė piešinių parodą „Mylimiausias gyvūnėlis“. Pasibaigus akcijai, surinktą maistą, kraiką, žaisliukus ir kitus reikalingus gyvūnų priežiūros reikmenis nuvežė į Marijampolės miesto Gyvūnų globos namus VŠĮ ,,Mindraja“.

Įkvėpti šios gražios akcijos, ,,Pelėdžiukų“ grupės  ugdytiniai kartu su savo pedagoge Daiva Burduliene sudalyvavo „eTwinning“ projekte ,,MEILĖ – DRAUGYSTĖ –GERUMAS – GYVŪNAI – MŪSŲ DRAUGAI“. Projekto tikslas – vaikų vertybinių nuostatų formavimas. Ugdytiniams buvo skiepijama meilė gyvūnams, skatinama juos mylėti ir globoti.

Vaikų bendravimo su šunimis naudą pripažįsta daugybė mokslininkų. Šuo – labai socialus gyvūnas, kuris besąlygiškai myli ir prisiriša. Kaip tik šios keturkojų savybės padeda vaikams formuoti pozityvias nuostatas, bendrauti, šalina emocinę įtampą, skatina mokytis rūpintis šalia esančiu.

                                              Daiva Burdulienė  

                                           Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė

                                               

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top