Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vyko 1–4 klasių mokinių konferencija „Tai įdomu“

Lapkričio 28 dieną Vilkaviškio pradinėje mokykloje šurmuliavo gausus būrys smalsiai nusiteikusių pradinukų iš įvairių rajono mokyklų ir svečių iš kitų rajonų – čia vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Tai įdomu“.

Renginio tikslas – ugdyti ir plėtoti pradinių klasių mokinių bendrąsias bei dalykines kompetencijas.

Kaip pasakojo mokyklos direktorė Asta Strazdienė, džiugu, kad ši tradicinė mokinių konferencija rengiama jau trečius metus iš eilės, o vaikai noriai joje dalyvauja, kartu su savo mokytojais paruošdami vis įdomesnius pranešimus.

Šį kartą konferencijos dalyviai galėjo išklausyti net 30 įvairių pranešimų, kuriuose mokiniai gilinosi į aplinkosaugines, sveikatos priežiūros, sveikos mitybos problemas, atliko įvairiausius bandymus ir tyrimus.

Į konferenciją atvyko dalyvių iš Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyriaus, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Virbalio pagrindinės mokyklos, Sūdavos pagrindinės mokyklos, Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos daugiafunkcio centro, taip pat sulaukta svečių iš Kauno P. Mašioto pradinės mokyklos, Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos, Marijampolės marijonų gimnazijos.

Visus konferencijos dalyvius pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė bei šio skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Meseckienė.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė pasidžiaugė pradinukų aktyvumu ir žingeidumu, liko sužavėta pristatytais pranešimais ir mokinukų įžvalgomis. Ji padėkojo mokinius ruošusiems pedagogams, kurie pastebi jaunuosius talentus,  ir patiems mokiniams, kurie nuolat auga, nebijo iššūkių, nori tobulėti ir tuo dalinasi su savo bendraamžiais.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top