Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Volungės“ asociacija minėjo savo veiklos dešimtmetį

Vilkaviškio kultūros namų mažojoje salėje įvyko poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacijos „Volungė“ popietė, kurioje paminėtas organizacijos dešimtmetis ir išleisto jau antrojo asociacijos narių kūrybos almanacho pristatymas.

Asociacijos „Volungė“ prezidentas Valentinas Krunglevičius apžvelgė organizacijos dešimties metų veiklą, padėkojo labiausiai nusipelniusiems nariams. Jiems linkėjo sveikatos, kūrybinės sėkmės.

Prezidentas kalbėjo, kad prieš dešimtmetį įkurtos asociacijos išskirtinis bruožas – teminių popiečių / vakarų organizavimas, kurie būna skirti mūsų kraštiečių kūrėjų ir kitų žymių asmenų įvairioms sukaktims paminėti.

Su jubiliejumi „Volungę“ pasveikino Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

„Nuoširdus ačiū visai asociacijai už aukštai plazdančią poezijos ir kitų menų vėliavą Vilkaviškio krašte bei linkiu dar daug sėkmingų kūrybinės veiklos metų!“ – volungiečiams linkėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Lietuvos Respublikos Seimo nario Algirdo Butkevičiaus sveikinimus perdavė jo patarėjas Valdas Riklius.

Vėliau buvo pristatytas išleistas jau antrasis asociacijos narių kūrybos almanachas „Volungės giesmė“. Pirmasis almanachas buvo išleistas 5 metų veiklos sukakties proga ir vadinosi „Po volungės sparnu“. Šį kartą almanachas „Volungės giesmė“ apjungia asociacijos narių visą kūrybą: almanache galima rasti ne tik eilėraščius, bet ir karpinių bei siuvinėtų paveikslų nuotraukas.

Veiklos jubiliejaus šventę papuošė Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos vokalinio ansamblio „Radastėlė“ (vadovė Roma Navickienė) atliekamos dainos bei šokių studijos „Šokantys bateliai“ mergaičių ir merginų kolektyvų (vadovė Vilija Jakubauskė) sušokti šokiai.

[soliloquy id=”45405″]

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top