Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Visus metus vykusios gaisrų prevencijos akcijos metu lankyti vieniši senoliai

Kartu su senaisiais metais baigėsi ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės saugos vyriausiojo specialisto kartu su Vilkaviškio ugniagesiais vykdyta gaisrų prevencijos akcija, kurios metu lankyti vieniši senoliai.
Vykusios akcijos metu aplankytiems vienišiems senoliams patarta gaisrinės saugos klausimais, patikrinti jų būstuose esami kūrenimo įrenginiai. Į senolių namus nuvykę ugniagesiai paaiškindavo, kaip reikia susitvarkyti, ką elementaraus galima padaryti, kad kūrenimo įrenginiai nekeltų pavojaus.
Užsukę pas žmonės specialistai ne tik davė patarimų, kaip susitvarkyti kūrenimo įrenginius, bet ir atvežė jiems dūmų detektorių, kurie pirmieji perspėja apie namuose kilusį gaisrą ir gali išgelbėti žmonių gyvybes.
Paskutinėmis 2021-ųjų metų dienomis aplankyti vieniši senoliai noriai įsileido Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesius, aprodė jiems kūrenimo įrenginius, o Vilkaviškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai – Darius Urbonas ir Erikas Žarskis – senolių būstuose pritaisė dūmų detektorius. Senoliai džiaugėsi tokiu dėmesiu ir kalbėjo, kad šios akcijos yra svarbios, nes gali padėti išvengti gresiančio pavojaus.
Tokios prevencinės akcijos – ne vienkartinės, jos bus vykdomos ir šiais metais, tik bus pasirenkama kita tikslinė gyventojų grupė.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top