Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Virbalio skvere Žolinės jomarkas

Paskutiniai ilgojo Žolinių savaitgalio aidai šiandien skamba Virbalyje.

13 val. parapijiečiai rinkosi į šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią, kur buvo aukojami švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų atlaidai.

Po pietų šventė persikėlė į Virbalio skverą, kur jau šurmuliavo jomarkas. Jame buvo galima įsigyti kulinarinio paveldo patiekalų, žolelių, šaknelių, rankdarbių bei kitų gėrybių.

Netrukus visus susirinkusius pasveikino ir į Žolinės atlaidus atvykęs Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, kuris džiaugėsi itin šiltu jau besibaigiančios vasaros metu.

Meras taip pat padėkojo organizatoriams, kurių nuoširdus darbas leido visiems susiburti ir švęsti Žolines bei bendruomenei „Virbalio vartai“, kurie garsėja savo veiklomis bei edukacinėmis programomis ir Lietuvoje, ir už jos ribų.

Ant scenos užlipęs Virbalio seniūnas Zitas Lasevičius ne tik sveikino virbaliečius bei svečius, bet ir visų vardu pasveikino netrukus gimtadienį švęsianti bendruomenės „Virbalio vartai“ pirmininką ir tarybos narį Stanislovą Lopetą.

Šventinę nuotaiką renginyje kurstė Kybartų KC Pajevonio kultūros namų moterų vokalinis ansamblis „Aušrinė“ ir Kybartų KC Girėnų kultūros namų kapela „Versmė“. Renginyje taip pat svečiavosi ir kapela „Sadūnai“.

Virbalyje šiandien buvo pristatyta ir Vilkaviškio rajono savivaldybės kultūros, meno lėšomis finansuotas projektas – plenero instaliacijos „Ne vien ornamentai“. Iš gėlių ir žolynų sukurti ornamentai tiesiog gniaužė kvapą įstabiu grožiu.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top