Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Virbalio miestelyje įžiebta šv. Kalėdų eglutė

Vakar virbaliečiai ir miestelio svečiai rinkosi į Virbalio eglutės įžiebimo šventę „Kalėdos Virbalyje su Gerumo angelu“. Jaukioje šventėje ne tik pasidžiaugta gražiai pasipuošusiu miesteliu, bet ir vykdyta labai kilni akcija – bendruomenės „Virbalio vartai“ moterys rinko aukas sergančio berniuko gydymui. Pasidžiaugta, kad Gerumo angelas tikrai apsilankė Virbalyje, nes akcijos metu buvo surinkta 340 eurų.

Šventės metu buvo galima susitikti su Kalėdų seneliu ir snieguole, įsiamžinti prie įspūdingos, megztos fotosienos ar balto angelėlio. Visos šios grožybės gyventojus džiugins visu šventiniu laikotarpiu, tad Virbalio kultūros namų bendruomenė kviečia fotografuotis arba užfiksuoti kalėdinį grožį ir nuotraukas iki gruodžio 31 d. siųsti el. paštu: ievairjore@gmail.com. Žadami puikūs prizai.

Šventinio renginio metu susirinkusiuosius sveikino Virbalio seniūnas Zitas Lasevičius, Savivaldybės vadovų linkėjimus perdavė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Blauzdžiūnas.

Šventės metu vyko ir daug kitų smagių akcijų ir atrakcijų, Marijampolės AVPK Vilkaviškio rajono komisariato bendruomenės pareigūnė Vilija Grybauskienė kvietė į prevencinę priemonę, skirtą vagysčių iš automobilių prevencijai.

Be to, šventėje atsisakyta fejerverkų – juos pakeitė įspūdingas jaunuolių pasirodymas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top