Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilniuje aptartas užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems modelio įgyvendinimas

Lapkričio 25 d. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija sukvietė 25 savivaldybių Merus, Administracijos direktorių pavaduotojus, Socialinės paramos skyrių vedėjus dėl užimtumo skatinimo ir motyvavimo paslaugų nedirbantiems ir socialinę paramą gaunantiems asmenims integruotis į darbo rinką modelio įgyvendinimo. Modelio pristatyme dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Pilotinis projektas buvo įgyvendintas Alytaus miesto, Akmenės rajono, Druskininkų, Pagėgių, Panevėžio miesto ir Šilutės rajono savivaldybėse. 2020–2021 metams, atsižvelgus į ilgą laiką nedirbančių asmenų bei investicijų skaičių, į gerovės indeksą, Laisvosios rinkos instituto tyrimus, ministerija atrinko dar 19 savivaldybių. Pagrindinis projekto tikslas – bendradarbiaujant Savivaldybei, seniūnams, socialiniams darbuotojams, užimtumo tarnybai, darbdaviams ir ilgalaikiams bedarbiams sukurti modelį, mažinantį nedarbo lygį. Ministerija yra pasirengusi finansuoti Atvejo vadybininko, atvejo komandos darbo užmokestį tam, kad išsiaiškintume problemas ir numatytume iš Socialinių paslaugų katalogo priemones ir paslaugas, kurios padėtų nedirbantiems integruotis į darbo rinką.

Bendradarbiavimo, susitelkimo ir optimizmo įkvėpti, tikime, kad nors reikės daug pastangų ir atkaklaus darbo, visų bendru darbu rezultatus darbo rinkoje tikrai pagerinsime.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top