Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškyje – socialinė akcija „Aš ir Tu – tai Mes“

Gruodžio 3-ąją, Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną,  automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje šalia savivaldybės administracijos pastato, susirinkę neįgalieji ir neabejingi socialinės atskirties mažinimui sveikieji kartu sukūrė „gyvą“ neįgaliojo ženklą, simbolizuojantį bendruomeniškumą.

„Aš ir Tu – tai Mes“ akcijos tikslas – atkreipti dėmesį į žmonių, turinčių negalią, problemas, ginti jų teises bei kovoti už draugišką, saugią, integralią jiems aplinką.

Akcijoje, suvienijusioje Vilkaviškyje gyvenančius neįgaliuosius ir visus, norinčius jiems išreikšti palaikymą ir solidarumą, gausiai dalyvavo neįgaliųjų organizacijos, mokiniai, savivaldybės darbuotojai, aktyvūs visuomenininkai.

Prie akcijos prisijungė ir Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovai – meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė.

Viena iš šio renginio organizatorių, Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė pasidžiaugė, kad į jau antrą kartą rengiamą akciją susirinko tiek daug neabejingų ir šaunių žmonių, kuriems rūpi, kokioje visuomenėje gyvename.

Tai tik pirmasis Tarptautinei neįgaliųjų žmonių dienai paminėti skirtas renginys. Rytoj 12 val. Vilkaviškio Švč. M. Marijos Apsilankymo katedroje bus aukojamos Šv. Mišios už neįgaliuosius, o 13.30 val. Vilkaviškio kultūros centre vyks šventinis renginys.

Kviečiame Vilkaviškio rajono savivaldybėje gyvenančius neįgaliuosius, jų šeimų narius, visus, kurie neabejingi socialinės atskirties mažinimui tarp neįgaliųjų ir negalios neturinčių, aktyviai dalyvauti renginyje!

Renginių organizatoriai:

Vilkaviškio rajono savivaldybė

Vilkaviškio rajono savivaldybės neįgaliųjų organizacijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės NVO taryba

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top