Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškyje paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Šiais metais minėjimas pradėtas Vilkaviškio katedroje aukotomis Šv. Mišiomis už Lietuvos Nepriklausomybę.

Po Šv. Mišių minėjimas persikėlė į Vilkaviškio kultūros centrą – čia vyko šventinis koncertas „Mano gimtinė esi…“.

„Nuoširdžiai sveikinu šia gražia Lietuvai ir jos žmonėms proga. Prieš trisdešimt trejus metus mūsų tauta vieningai, drąsiai ir susitelkusiai žengė vieną reikšmingiausių istorinių žingsnių – atkūrė savo Laisvę. Tegul mus tik dar stipriau įkvepia tokie vienybės bei susitelkimo pavyzdžiai! Su 33-uoju Laisvės pavasariu“, – į Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos šventinį renginį susirinkusius žmones sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Taip pat padėkos raštus bei Lietuvos trispalves Meras įteikė:

Renatai Kolčinienei, Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sūdavos filialo bibliotekininkei, – už nuoširdų darbą, skaitymo skatinimo iniciatyvą, bendruomeniškumą, informacinių technologijų sklaidą.

Eglitai Šukienei, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus socialinio darbo organizatorei Šeimenos seniūnijoje – už darbštumą, profesionalumą atliekant savo darbo funkcijas, gebėjimą greitai įsisavinti naujoves, skleidžiamą pozityvumą, nuoširdų bendradarbiavimą su klientais ir kolegomis.

Šventinį renginį vedė Ramūnas Puodžiūnas, o pasirodymus susirinkusiesiems dovanojo Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestras ir choreografinė grupė (vad. Saulius Mickevičius ir Sonata Jankienė), Vilkaviškio kultūros centro mišrus kamerinis choras „Uosija“ (vad. Laima Venclovienė), Vilkaviškio kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Lelija“ (vad. Irena Šunokienė), Vilkaviškio kultūros centro moterų šokių kolektyvas „Vilkės“ (vad. Irena Šunokienė) bei atlikėja Rūta Ščiogolevaitė.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top