Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškis triukšmingai atšventė Užgavėnes

Antradienį Vilkaviškis su trenksmu išvarė kaip niekada šiltą žiemą ir pakvietė greičiau ateiti pavasarį. Užgavėnių šventės linksmybės vyko prie Vilkaviškio kultūros centro, kur netrūko nuotaikingų žaidimų, varžytuvių, smagių persirengėlių išdaigų, o kur dar gardžiausių blynų rinkimai!

Jau antrus metus iš eilės organizuotame gardžiausio blyno konkurse varžėsi Vilkaviškio mieste veikiančios maitinimo įstaigos bei įvairios organizacijos: kavinė „Du gaideliai“, Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius, kavinė „Pegasas“, Vilkaviškio mokinių savivaldų informavimo centras (MSIC), LSDP Vilkaviškio skyrius, Vilkaviškio šiaurietiškojo ėjimo klubas, Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas.

Skaniuosius blynus ragavo kompetentinga smaližių komisija – Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ vaikučiai, kurie ir sprendė, kurie blynai gražiausi, kurie sočiausi, kurie originaliausi, kurie didžiausi, kurie saldžiausi ir gardžiausi. Pralaimėtojų šiame konkurse nebuvo, o gardžiaisiais blynais vėliau galėjo vaišintis visi šventės dalyviai.

Linksmais pasirodymais ir trankiomis dainomis šventės dalyvius linksmino Alvito kaimo kapela „Širvinta“, Vilkaviškio kultūros centro folkloro ansamblis „Lankupa“, savo šokius dovanojo mažieji „Pasakos“ vaikų lopšelio-darželio ugdytiniai bei liaudiškų šokių kolektyvas ,,Lelija“.

Šventės metu įvyko ir laukiamiausia metų kova – savo jėgas surėmė Kanapinis ir Lašininis. Nors kova ir buvo permaininga, tačiau galiausiai Lašininis turėjo pripažinti Kanapinio pergalę.

Netrukus užsiliepsnojo ir Morė, kuri galutinai patvirtino – žiema išvaryta, įsigalės pavasaris!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top