Nuo 2020 metų Vilkaviškis džiaugiasi ir puikuojasi naująja autobusų stotimi, savo išskirtine architektūra Vilkaviškio vardą garsinančia netgi tarptautiniu mastu. Greta šio išskirtinės architektūros objekto Vilkaviškio verslo bendruomenės iniciatyva ir iš visuomenės suaukotų lėšų pastatytas ir lapkričio 12 dieną, Verslo dienos proga, atidengtas masyvus 30 tonų, 9 metrų aukščio medžio siluetą atkartojantis laikrodis, kuris tampa ne tik stoties puošmena, bet ir viso miesto simboliu.
Iškilmingoje atidengimo ceremonijoje buvo pagerbti laikrodžio statybos rėmėjai, dalyvavo architektas Gintaras Balčytis, Savivaldybės vadovai, statybos rangovo atstovai, garbingi renginio svečiai.
„Nuoširdų ačiū noriu tarti visiems, kurie prisidėjo, kad šio statinio idėja pavirstų realybe: Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondui už iniciatyvą ir geros valios žmonių subūrimą, Vilkaviškio krašto piliečiams ir verslo atstovams, prisidėjusiems finansiškai, Savivaldybės specialistams ir darbų vykdytojams, statytojams, prisidėjusiems prie ilgo ir sunkaus proceso kuravimo. Dar kartą galime pasidžiaugti, kad surėmę pečius galime nuveikti daug prasmingų darbų!“ – įžiebimo ceremonijoje kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.
Savivaldybės vadovas A. Neiberka įteikė Mero padėkos raštą Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondui, kurį atsiėmė iniciatyvinės grupės vadovas Arūnas Simutis.
Įsižiebus įspūdingam laikrodžio ciferblatui, visi džiaugėsi dar vienu nauju, išskirtiniu miestą papuošusiu objektu.