Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ – vienas iš Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkurso laimėtojų

Baigėsi Mokyklų edukacinių erdvių 2020 metų konkursas. Lietuvos mokinių neformalaus švietimo centras paskelbė konkurso nugalėtojus ir vertinimo komisijos įžvalgas apie konkursą. Skubame pasveikinti Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ bendruomenę, kuri yra viena iš nugalėtojų konkurso B kategorijoje!

Konkursas vyko dviem etapais: pirmasis etapas (iki 2020 m. birželio 15 d.) – savivaldybių lygmeniu atrinktos edukacinės erdvės ir antrasis etapas (iki 2020 m. liepos 16 d.) – nacionaliniu lygmeniu. Nacionaliniam etapui buvo atrinkta 80 mokyklų. Vertinimo komisija aplankė jas visas ir išrinko geriausiai savo edukacines erdves kuriančias ir naudojančias mokyklas.

Mokyklų edukacinių erdvių konkursas yra skirtas geriausiai savo edukacines erdves kuriančiai ir naudojančiai mokyklai 2020 metais išrinkti. Konkursą inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Konkurso tikslas – aktyvinti mokyklų tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top