Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradeda naujus mokslo metus

Spalio 1 d. tradiciškai minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Šia gražia proga Vilkaviškio TAU pradeda ir naujus mokslo metus. Švęsdama dvi progas bendruomenė šiandien susirinko į Vilkaviškio kultūros centrą.

Susirinkusiųjų pasveikinti atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Džiaugiuosi glaudžiais mūsų tarpusavio santykiais. Noriu padėkoti jums už jūsų darbus, už tai kad garsinate mūsų kraštą, už įgyvendinamus projektus. Jūsų pavyzdys užkrečia. Iš jūsų galima daug ko išmokti – optimizmo, neblėstančios energijos ir tai, kad mokytis galima visą gyvenimą. Mes jumis didžiuojamės. Linkiu, kad nestigtų energijos, malonių patirčių, nuostabių atradimų, kelionių ir gražių emocijų“ – šiltų žodžių negailėjo savivaldybės vadovas

Vilkaviškio TAU bendruomenę sveikino ir Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja ir Vietos veiklos grupės pirmininkė Daiva Riklienė, Juozo Oleko atstovė Jolanta Maksimavičienė, Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius ir kiti garbūs svečiai.

TAU rektorė Dalytė Šileikienė pasidžiaugė, kad besimokančių senjorų nemažėja ir tardama išskirtinį ačiū kai kuriems bendruomenės nariams įteikė padėkas.

Šventėje netrūko geros nuotaikos, o ją dar labiau pakurstė nuotaikingas Pilviškių mėgėjų teatro „Bajorgalis“ (vadovė Irma Puodžiukaitienė) spektaklis „Daktaras per prievartą“.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top