Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio trečiojo amžiaus universitetas pradėjo naujuosius mokslo metus

Spalio 1 d. Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas pakvietė į šventę „Pasauliui mes vis dar reikalingi“. Tradiciškai, jau septintąjį kartą, šią dieną pradedami nauji Vilkaviškio trečiojo amžiaus universiteto (toliau – Vilkaviškio TAU) mokslo metai.

Simboliškai šventinį renginį atidarė vaikučiai – jautrų pasirodymą Vilkaviškio TAU studentams dovanojo Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai.

Sveikindama gausiai susirinkusius senjorus Vilkaviškio TAU rektorė Dalytė Šileikienė kalbėjo, kad šiandien švenčiamos net trys progos: naujų mokslo metų pradžia, Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena ir ES fondų investicijų veiksmų programos finansuojamo projekto „Pasauliui mes vis dar reikalingi“, kuris truks 22 mėnesius, startas.

Šiomis progomis pasveikinti Vilkaviškio miesto senjorus susirinko gausus būrys universiteto partnerių ir bičiulių: universiteto Garbės rektorius, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Vilkaviškio dekanas Virginijus Gražulevičius, Europarlamentaras Juozas Olekas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo komiteto narys Žilvinas Gelgota.

Meras A. Neiberka sveikindamas su naujų mokslo metų pradžios švente studentams linkėjo niekada nesiliauti mokytis, dalytis savo neįkainojama patirtimi ir džiaugtis bendryste. Jo teigimu, universitetas yra labai reikalingas Vilkaviškio senjorams, čia jie ne tik įgyja naujų žinių, patirčių, bet ir susiranda naujų draugų, daug keliauja. Jis patikino, kad Savivaldybė ir toliau palaikys šio universiteto veiklas, bendradarbiaus ir visapusiškai padės senjorams siekti žinių.

Trečiojo amžiaus universiteto direktorė D. Šileikienė pasveikino gausiai susirinkusius naujus ir jau aktyviai dalyvaujančius universiteto veikloje studentus. Supažindino su fakultetų dekanais ir pakvietė studentus aktyviai dalyvauti visuose mokslo metų renginiuose. Taip pat pristatė prasidėjusio projekto veiklas, pakvietė studentus aktyviai į jas jungtis. Direktorė nuoširdžiai dėkojo visiems prisidedantiems prie sklandaus universiteto gyvavimo, džiaugėsi sėkminga partneryste.

Šiais metais toliau sėkmingai veiks devyni universiteto fakultetai: Sveikos gyvensenos fakultetas (dekanė – Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Laura Sadauskienė), Istorijos ir politinių diskusijų fakultetas (dekanė – Irena Sankūnienė), Buities kultūros fakultetas (dekanė – Gema Skystimienė), Dailės technologijų fakultetas (dekanė – Marija Ščerbienė), Psichologijos fakultetas (dekanė – Milda Aldonienė), Ekologijos fakultetas (dekanas – Stasys Matonis), Literatūros ir menų fakultetas (dekanė – Alma Finagėjevienė), Savęs ir pasaulio pažinimo fakultetas (dekanė – Birutė Nenėnienė), Teisės fakultetas (dekanė – Vilija Grybauskienė). Taip pat daug smagių akimirkų Vilkaviškio TAU studentams kaip ir kasmet dovanos Keliautojų klubas (klubo vadovė Birutė Miknevičienė).

Šventinio renginio metu kiekvienam fakulteto dekanui ir Tarybos nariui įteikta po trispalvį šaliką, kuriuos taip pat gamina Vilkaviškio TAU, įgyvendindamas dar vieną Savivaldybės finansuojamą projektą.

Susirinkusiems studentams ir svečiams Vilkaviškio TAU himną sudainavo mišrus vokalinis ansamblis „Vakarė“ (vad. Danutė Mažeikienė).

Po iškilmingo atidarymo skambėjo šventinis koncertas – jame koncertavo Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro solistai: Viktorija Miškūnaitė (auksinio Kryžiaus laureatė) ir Rafailas Karpis.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top