Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos jubiliejus

Šiandien Vilkaviškio parapijos salėje vyko gražus renginys – Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija šįmet mini savo veiklos 25 metų jubiliejų.

Ypatinga ši diena ir bendrijos ansambliui „Radastėlė“. Ansamblis, kurio vadovė Roma Navickienė, klausytojų širdis džiugina jau 15 metų.

Gražinos Barkauskienės vadovaujama Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija vienija virš 50 narių, kurių amžius nuo 20 iki 85 metų. Paslaugos teikiamos ne tik gyvenantiems Vilkaviškio mieste – bendrijoje lankosi neįgalieji ir iš Pajevonio, Alvito, Paežerių, Gražiškių, Navininkų, Varpininkų, Klampučių, M. Būdežerių kaimų.

Bendrijos narius su jubiliejumi atvyko pasveikinti Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė bei skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Skripkiūnienė, Tarybos nariai Edita Gaubienė ir Žilvinas Gelgota.

„Sveikinu šių gražių sukakčių proga! Nuostabu, kad Jūsų bendrija vienija mūsų rajono žmones. Linkiu, kad optimizmas, šviesios mintys bei viltis ir toliau lydėtų veiklos kelyje!“ – linkėjo meras.

Viso renginio metu veikė Bendrijos narių rankdarbių paroda, kurioje buvo gausu įvairiomis technikomis pagamintų meno dirbinių.

[soliloquy id=”66189″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top