Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio Sporto ir pramogų centre vyko vasaros bočios turnyras

Vilkaviškio Sporto ir pramogų centre šiandien neeilinė diena – vyko Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos suorganizuotas bočios turnyras.

Bočia – iš Italijos atkeliavęs sportinis žaidimas su rutuliais. Lietuvoje jis pradėtas žaisti 1992 m. Netrukus išpopuliarėjo ir tapo itin mėgstamas tarp neįgaliųjų.

Šiandien Vilkaviškyje vykusiame turnyre apsilankė Savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Kadangi varžybos organizuotos europarlamentaro Juozo Oleko įsteigtoms taurėms laimėti, renginio nepraleido ir pats politikas.

Savivaldybės vadovams šis žaidimas – ne naujiena. Bočios turnyre jie jau buvo dalyvavę ir anksčiau. Tad susirinkusiems palinkėjo azartiško žaidimo ir malonių akimirkų aktyviai leidžiant laisvalaikį.

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė pažymėjo, kad jos ir bendraminčių aistra bočia tapo prieš 14 metų, kai pavyko respublikiniame turnyre laimėti antrą vietą. Nuo tada ji entuziastingai į šį žaidimą įtraukia ne tik draugijos narius, bet ir svečius iš kitų miestų.

Tik šiandien visus dalyvius ji pakvietė vadovautis olimpiniu principu – nesvarbu laimėti, svarbu dalyvauti. Juk teigiamos emocijos ir smagiai praleistas laikas yra geriausias apdovanojimas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top