Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio socialinės pagalbos centras mini veiklos 20-metį

Vilkaviškio socialinės pagalbos centras šiemet švenčia veiklos 20-metį. Šią savaitę, antradienį, taip pat buvo minima socialinių darbuotojų diena. Apjungus šias dvi progas centro bendruomenė šiandien pakvietė visus susirinkti švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje, Vilkaviškyje.

Šv. Mišios buvo skirtos esamiems ir buvusiems centro darbuotojams, paslaugų gavėjams bei jų šeimų nariams.

Su gražiu jubiliejumi Vilkaviškio socialinės pagalbos centro bendruomenę ir vadovę Ritą Mickuvienę sveikindamas meras Algirdas Neiberka įteikė padėką už ilgametę ir profesionalią įstaigos veiklą, nuoširdų bendradarbiavimą sprendžiant iššūkius ir prasmingą pagalbą Vilkaviškio krašto žmonėms.

„Jūs esate arčiausiai tų, kuriems reikia paramos. Tačiau jūs ne tik padedate, bet ir dovanojate viltį. Nepritrūkite energijos ir stiprybės“ – linkėjo savivaldybės vadovas.

Sveikinimo žodžius taip pat tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė.

Vilkaviškio socialinės pagalbos centro direktorę ir bendruomenę jubiliejaus proga sveikino ir tarybos narys Žilvinas Gelgota, Seimo narys Algirdas Butkevičius, kolegos bei kiti garbūs svečiai.

Po sveikinimo kalbų susirinkusiųjų laukė dovana – Edmundo Seiliaus ir Kristinos Zmailaitės koncertas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top