Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio Salomėjos Nėries mokyklos 50-asis jubiliejus

Lapkričio 30 d.  į Vilkaviškio kultūros centro salę sunkiai tilpo visi norintys – čia rinkosi esami ir buvę Vilkaviškio Salomėjos Nėries mokyklos mokiniai, mokytojai, šios įstaigos bičiuliai. Visi jie rinkos su vienu tikslu – pasveikinti savo mokyklą 50-ojo jubiliejaus proga.

Šventinė diena prasidėjo Šv. Mišiomis už buvusius ir esamus mokyklos bendruomenės narius Vilkaviškio katedroje.

Popietę visi buvę mokyklos mokiniai ir bendruomenės nariai buvo kviečiami stebėti kartų krepšinio varžybų mokyklos sporto salėje bei aplankyti savo mokyklą, susitikti su buvusiais mokytojais, bendraklasiais.

Po pasimatymo su mokykla visi skubėjo į Vilkaviškio kultūros centrą, kur įvyko šventinis renginys „Ilgoji petrauka“. Renginio metu scenoje vienas po kito pasirodė buvę ir dabartiniai įstaigos mokiniai, kurie šoko, dainavo, deklamavo eiles, vaidino. Prisiminti ir į amžinybę iškeliavę mokytojai, mokyklos vadovai, mokiniai, amžinai likę su jais dirbusių ir juos pažinusių žmonių širdyse.

Renginyje netrūko ir gražiausių sveikinimo žodžių bei linkėjimų visai mokyklos bendruomenei.

Pirmiausiai juos tarė mokyklai jau penkiolika metų vadovaujanti direktorė Daina Juškauskienė. Ji priminė esminius mokyklos kūrimosi etapus bei pasidžiaugė, kad per visą mokyklos gyvavimo laikotarpį ją baigę mokiniai tapo dorais žmonėmis, puikiais specialistais, pasiekė profesijos aukštumų.

„Didžiuojuosi visai mokiniais baigusiais ir besimokančiais Salomėjos Nėries vardo mokykloje. Didžiuojuosi mokytojais, kurių pastangų dėka mokiniai pasiekia aukštų rezultatų. Didžiuojuosi aptarnaujančiu personalu – visi mes kuriame S. Nėries mokyklos istoriją. Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad esu šios mokyklos bendruomenės dalis“, – kalbėjo mokyklos direktorė D. Juškauskienė.

Pasidžiaugti mokyklos jubiliejumi atvyko ir buvę šios mokyklos mokiniai – Vilkaviškio rajono savivaldybės Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, jo pavaduotoja Daiva Riklienė.

Administracijos direktorius V. Gavėnas perdavė Vilkaviškio rajono savivaldybės mero Algirdo Neiberkos, kuris negalėjo dalyvauti šventėje, sveikinimą bei įteikė Mero padėkos raštą mokyklos direktorei D. Juškauskienei už mokyklos tradicijų saugojimą, kūrimą ir puoselėjimą, mokinių ir mokymosi pažangos bei lyderystės skatinimą, jaukios edukacinės aplinkos kūrimą, bendruomenės narių įgalinimą kūrybiškai ir inovatoriškai veikti.

Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Riklienė sveikindama mokyklos bendruomenę linkėjo, kad ir toliau mokykloje vietos rastų amžinosios vertybės, kad būtų dėstomos gyvenimiškos, kupinos inovatyvių idėjų pamokos bei mokykla ir toliau būtų ta vieta, į kurią visada visiems gera sugrįžti.

Gražaus jubiliejaus proga mokyklos bendruomenę taip pat sveikino ir sukurti dar ne vieno šimtmečio istoriją linkėjo Lietuvos Respublikos Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio dekanas prel. kan. V. Gustaitis, buvęs šios mokyklos mokinys europarlamentaras Juozas Olekas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top