Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos (mero) 2021 m. veiklos ataskaita pristatyta Kybartuose

Kybartai šiandien turėjo galimybę susipažinti su Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos (mero) ir seniūno R. Šunoko 2021 metų veiklos ataskaitomis.

Seniūnaičių sueiga, kurioje galėjo dalyvauti visi norintieji, prasidėjo nuo ilgamečio Kybartų seniūno R. Šunoko praėjusių metų veiklos ataskaitos. Ją pristatydamas seniūnas pasidžiaugė, kad per maždaug 10 metų, kai eina šias pareigas, išties gali didžiuotis miesto ir aplinkinių gyvenviečių pasiekimais, įgyvendintais projektais, kultūrine veikla ir, žinoma, įsitraukiančia bendruomene. R. Šunokas taip pat padėkojo ir seniūnaičių komandai, be kurios, pasak jo, tokių puikių rezultatų nebūtų.

Meras Algirdas Neiberka aptardamas savo ataskaitą išskyrė svarbius, 2021 m. priimtus sprendimus, tarybos veiklos niuansus, įgyvendintus projektus bei kilusius iššūkius.

Kartu su meru į susitikimą su Kybartų gyventojais vyko vicemeras Bernardas Marčiukonis, Savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas, mero patarėjai Kazys Kiaulakis ir Joris Juškauskas, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė bei vyriausias specialistas ekologas Darius Bunikis. Į susitikimą atvyko ir tarybos narys Renatas Gudaitis.

Specialistai taip pat aptarė Kybartams aktualias temas ir atsakė į susirinkusiųjų klausimus.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top