Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės įstaigos prisideda prie klimato kaitos mažinimo elektros energiją pasigamindamos pačios

Vilkaviškio rajono savivaldybė ir jos įstaigos siekia vis labiau prisidėti prie klimato kaitos mažinimo ir didinti atsinaujinančių išteklių energijos naudojimą visuomeninės paskirties pastatuose.

Keturiolika Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžetinių įstaigų dalyvavo LR aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) skelbtame konkurse ir laimėjus finansavimą dalyvauja atsinaujinančių išteklių panaudojimo projektų įgyvendinime pagal Klimato kaitos programą. Šiose įstaigose įrengiamos saulės fotovoltinės elektrinės.

Gudkaimio globos namai, Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centras, Vilkaviškio ligoninė ir Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija jau yra įsirengusios fotovoltines elektrines, likusiose įstaigose šiuo metu vykdomi saulės elektrinių įrengimo darbai. Dar trims projektams Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba yra pritarusi, tad šiuo metu yra rengiami dokumentai dėl finansavimo gavimo.

Džiaugiamės, kad Vilkaviškio rajone įgyvendinami projektai prisideda prie Europos žaliojo kurso, klimato kaitos, švarios, įperkamos ir saugios energijos panaudojimo, taip pat įrengtos saulės fotovoltinės elektrinės leis sumažinti įstaigų išlaikymo kaštus, didinti atsinaujinančių energijos išteklių panaudojimą.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top