Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės pilietis Alfonsas Hopingas kartu su bičiuliais aplankė Vilkaviškio rajono savivaldybę!

Geradariui Alfonsui Hopingui – tai jau 38 vizitas Lietuvoje!

Su svečiais iš Vokietijos susitiko meras Algirdas Neiberka, administracijos direktorius Vitas Gavėnas, mero patarėjas Joris Juškauskas ir Alvito klebonas Vytautas Kajokas.

Vilkaviškio rajono garbės pilietis pasidalijo džiugiomis žiniomis, kad keletas Vokietijos įmonių galvoja apie verslo plėtrą Lietuvoje. Jų atstovai dar šiemet ketina atvykti į Suvalkiją, susipažinti su šiuo regionu bei pasidomėti pramonės vystymo galimybėmis ir Vilkaviškio rajone.

Susitikimo metu taip pat diskutuota apie Alvito Šv. Kazimiero vaikų globos namų ateitį. Pagal Institucinę globos pertvarką siekiama, kad mūsų šalyje iki 2023 metų nebeliktų institucinių vaikų globos namų ir būtų pereita nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų be tėvų globos likusiems vaikams.

Po konstruktyvaus pokalbio susitarta ir toliau glaudžiai bendradarbiauti, kad būtų užtikrintas tolesnis efektyvus šio pastato naudojimas, o čia teikiamos socialinės paslaugos atlieptų visuomenės poreikius bei problemas.

Kalbantis su svečiais nebuvo išvengta ir karo Ukrainoje temos. Alfonsas Hopingas, uždegęs simbolinę taikos žvakelę, pažymėjo, kad pasitaręs su bičiuliais iš Vokietijos taip pat norėtų prisidėti įmanomomis priemonėmis prie pagalbos ukrainiečiams ir atvykstantiems karo pabėgėliams į Vilkaviškio rajoną.

„Tik būdami vieningi, galime atsilaikyti ir įveikti sunkumus. Labai vertiname su Jumis sukurtą tarpusavio ryšį ir bendradarbiavimą.“ – pažymėjo meras A. Neiberka.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top