Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijoje pirmą kartą įvyko Kraujo donorystės akcija

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijoje birželio 15 dieną pirmą kartą vyko Nacionalinio kraujo centro organizuota neatlygintinos kraujo donorystės akcija, kuri sulaukė gan didelio dėmesio. 4 valandas trukusios akcijos metu geranoriškai kraujo padovanoti atėjo 40 asmenų, tarp kurių buvo ir Savivaldybės administracijos darbuotojai, ir Tarybos nariai, ir kitų biudžetinių įstaigų atstovai.

Daugiausia paaukojusių – jau ne pirmą kartą kraują dovanojantys žmonės, tačiau džiugu, kad ši graži akcija pritraukė ir naujų donorų. Šį kartą net 17 asmenų pirmą kartą geranoriškai ir neatlygintinai panoro padovanoti kraujo tiems, kuriems jo labiausiai reikia.

Pirmąją kraujo donorystės akciją Savivaldybėje suorganizuoti padėjo Socialinės paramos skyriaus kolektyvas. Šio skyriaus vedėja Simona Bikaitė patikino, kad ši akcija – tikrai ne paskutinė. Bus siekiama, kad kasmetinės kraujo donorystės akcijos taptų gražia Savivaldybės darbuotojų tradicija.

Padėkos dovanėles nuo Nacionalinio kraujo centro gavo visi donorai. Pirmą kartą kraujo donorais tapę asmenys gavo ir tai patvirtinančius pažymėjimus. Centro atstovai džiaugėsi, jog Savivaldybės atstovai prisijungia prie reikšmingos akcijos ir dovanodami kraują, dovanoja ir savo gerumą tiems, kuriems kraujo lašai gali padėti pasveikti ar net išgelbėti gyvybę.

Be to, visų atėjusių į kraujo donorystės akciją laukė saldi staigmena – atsidėkodamas visiems, sutikusiems neatlygintinai paaukoti kraujo, Socialinės paramos skyrius kvietė pasigardžiuoti dovanojamu tortu.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top