Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės 2021 metų Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa

Tęsiasi Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos patvirtinta 2021 metų Jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa: įvairiose įmonėse ir įstaigose jau įsidarbino 27 jaunuoliai.

Norą dalyvauti programoje buvo pareiškę 63 jaunuoliai.

Šia programa siekiama didinti 14-19 m. jaunimo užimtumą vasaros laikotarpiu, ne ugdymo proceso metu, skatinti ir sudaryti galimybes jaunimui susipažinti su darbo rinka renkantis ateities profesiją ir užsidirbti.

Dalyvauti programoje galėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės administracijos reguliavimo sričiai priskirtos įstaigos ir juridiniais asmenys, organizacijos, ūkininkai, taip pat visi Lietuvos piliečiai, kurie verčiasi individualia veikla ir veiklą vykdo Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje.

Pagal šią programą, savivaldybė darbdaviui kompensuos 350 eurų per mėnesį už jaunuolį, įdarbintą visu darbo krūviu vasaros atostogų metu.

Jeigu jaunuolis dirbs ne visu darbo krūviu, kompensacija bus skaičiuojama proporcingai pagal dirbtas darbo dienas. Maksimalus kompensacijos dydis darbdaviui už vieną įdarbintą jaunuolį – 700 eurų.

Pagal Programą įdarbinti jaunimą norą pareiškė 37 darbdaviai ir 8 Vilkaviškio r. seniūnijos.

Programa pasinaudojo 12 įmonių ir 5 seniūnijos.

Jaunuoliai dirba barmenais, maisto ruošėjais, aplinkos tvarkytojais, pardavėjais, pagalbiniais darbininkais.

Programa finansuojama Vilkaviškio rajono savivaldybės ir JRD prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Paspaudę nuorodą rasite informacinį filmuką apie Vilkaviškio rajono savivaldybės 2021 metų jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programą:  https://youtu.be/Pzm7xfSqVmA

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top