Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybėje viešėjo LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadai

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje viešėjo LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadai – pulkininkas leitenantas Rimas Čepononis ir vyr. puskarininkis Ruslanas Gulevas.
Karininkai Savivaldybės vadovus – mero pavaduotoją Bernardą Marčiukonį, administracijos direktorių Vitą Gavėną ir administracijos direktoriaus pavaduotoją Daivą Riklienę detaliau supažindino su šiuo metu Suvalkijoje vykstančiomis pratybomis „Vieningas atsakas“.
Kaip teigė karininkai, pagrindinė pratybų užduotis – demonstruoti Lietuvos kariuomenės pajėgų buvimą svarbiausiose šalies vietose. Pratybų metu kariai įsikūrė miestelių ir kaimų apylinkėse, su karine technika patruliuoja po gyvenvietes ir miškingas teritorijas, rengia kitokio tipo pratybas, bendrauja su vietos gyventojais.
Bataliono vadai dėkojo Savivaldybės vadovams, Vilkaviškio rajono gyventojams, ūkininkams ir vietos verslininkams už nuoširdų požiūrį bei visapusišką pagalbą.
Artimiausiu metu LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų batalionas keliose Vilkaviškio rajono vietose planuos susitikimus su gyventojais, kuriuose atsakys į piliečiams rūpimus klausimus, pademonstruos karinę techniką ir amuniciją. Apie susitikimų vietas ir datas bus informuojama atskiru pranešimu.
Kalbėdami apie karinę Rusijos agresiją prieš Ukrainą, karininkai pabrėžė, kad prie Lietuvos valstybės sienų nefiksuojama jokių neįprastų Rusijos/Baltarusijos dalinių veiksmų ar neįprasto pajėgų buvimo. Svarbiausia, pasak karininkų, yra nepanikuoti, išlikti ramiems ir kritiškai vertinti informaciją iš neaiškių šaltinių.
Visą aktualią informaciją, paremtą faktais, galite rasti Lietuvos kariuomenės Facebook paskyroje ir internetinėje svetainėje www.lt72.lt

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top