Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybei – apdovanojimas už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones 2021 metais!

Šiandien, gruodžio 10 d., nuotoliniu būdu vykusio renginio „Lygiausios savivaldybės apdovanojimai“ metu dešimt šalies savivaldybių įteikti apdovanojimai už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones, suplanuotas savivaldybių strateginiuose veiklos arba plėtros planuose ir įgyvendintas 2021 metais.

Tai – LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Lietuvos moterų lobistinės organizacijos jau šeštus metus skelbiamas konkursas, kurio partnerė yra ir Lietuvos savivaldybių asociacija. Renginio metu, siekiant atkreipti savivaldybių dėmesį į lyčių lygybės priemonių įgyvendinimo svarbą vietiniame lygmenyje, apdovanotos lygiausios šalies savivaldybės.

Džiaugiamės, kad viena iš 10 laureatų paskelbta ir Vilkaviškio rajono savivaldybė. Mūsų rajono savivaldybė apdovanota už moterų ir vyrų lygybės viešinimą savivaldybėje ir už jos ribų.

„Malonu, kad mūsų savivaldybė buvo pastebėta ir gavo apdovanojimą nominacijoje „Už moterų ir vyrų lygybės viešinimą savivaldybėje ir už jos ribų“. Ir ateityje tikrai dirbsime šia kryptimi, stengsimės, kad moterų ir vyrų lygių galimybių užtikrinimas išliktų svarbus veiklos prioritetas“, – gautu apdovanojimu džiaugėsi Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Kandidatus gauti šiuos apdovanojimus vertino komisija, sudaryta iš Lietuvos moterų lobistinės organizacijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei LSA atstovų.

Šis konkursas yra viena iš priemonių, skirtų paskatinti Lietuvos savivaldybes siekti moterų ir vyrų lygybės de facto ir efektyviai įgyvendinti LR Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymą, įpareigojantį savivaldybes ir savivaldybėms pavaldžias įstaigas įtraukti moterų ir vyrų lygių galimybių priemones į savivaldybių strateginius ir / arba veiklos planus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top