Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybei – apdovanojimas už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones 2020 metais!

Šiandien, lapkričio 6 d., nuotoliniu būdu vykusio Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) tarybos posėdžio metu aštuonioms šalies savivaldybėms įteikti apdovanojimai už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones, suplanuotas savivaldybės strateginiuose veiklos arba plėtros planuose ir įgyvendintas 2020 metais.

Tai – Lietuvos moterų lobistinės organizacijos jau penktus metus skelbiamas konkursas, kurio partnerė yra ir LSA.

Džiaugiamės, kad viena iš 8 laureatų paskelbta ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.

„Malonu, kad mūsų savivaldybė buvo pastebėta ir gavo apdovanojimą nominacijoje „Už moterų ir vyrų lygybės viešinimą savivaldybėje ir už jos ribų“. Ir ateityje tikrai dirbsime šia kryptimi, stengsimės, kad moterų ir vyrų lygių galimybių užtikrinimas išliktų svarbus veiklos prioritetas“, – gautu apdovanojimu džiaugėsi Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Kandidatus gauti šiuos apdovanojimus vertino komisija, sudaryta iš Lietuvos moterų lobistinės organizacijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei LSA atstovų.

Šiemet apdovanojimus laimėjo:

Šakių rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones švietimo srityje;

Šiaulių rajono savivaldybė – Į strateginį veiklos planą daugiausiai moterų ir vyrų lygybės priemonių įtraukusi savivaldybė;

Druskininkų savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones užimtumo ir verslo srityse;

Akmenės rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones gerinant savivaldos infrastruktūrą;

Jonavos rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės priemones socialinėje, sveikatos ir sporto srityse;

Vilkaviškio rajono savivaldybė – Už moterų ir vyrų lygybės viešinimą savivaldybėje ir už jos ribų;

Raseinių rajono savivaldybė – Už teigiamus pokyčius savivaldybėje, kuriuos paskatino dalyvavimas lyčių lygybės srities projektuose;

Tauragės rajono savivaldybė – Už konstruktyvų bendradarbiavimą lyčių lygybės srityje su jos teritorijoje veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Šis Konkursas yra viena iš priemonių, skirtų paskatinti Lietuvos savivaldybes siekti moterų ir vyrų lygybės de facto ir efektyviai įgyvendinti Moterų ir vyrų lygių galimybių įstatymo nuostatas, įpareigojančias savivaldybes ir savivaldybėms pavaldžias įstaigas įtraukti moterų ir vyrų lygių galimybių priemones į savivaldybių strateginius ir/arba veiklos planus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top