Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė siekia didinti savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus

Artėjančiame sausio mėnesio Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje yra teikiamas sprendimas dėl papildomo susitarimo prie 2018 m. spalio 4 d. Memorandumo dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą pasirašymo.

Tarybos nariams pritarus šiam sprendimui, Vilkaviškio rajono savivaldybė kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija įsipareigotų 2020 metais skirti papildomą finansavimą savivaldybės kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų atlyginimams padidinti, užtikrinant, kad valstybės ir savivaldybės lėšomis savivaldybės kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai vidutiniškai didėtų 10 proc.

Numatoma, kad valstybės skiriamos lėšos sudarys galimybes padidinti atlyginimus vidutiniškai 7 proc., o prie ministerijos skiriamų lėšų mūsų savivaldybė prisidės dar 38 tūkst. eurų, kurie prisidėtų prie atlyginimų didėjimo dar 3 proc.

Tiek 2018 metais pritarę Memorandumui dėl bendradarbiavimo siekiant didinti savivaldybių kultūros įstaigų kultūros ir meno darbuotojų darbo apmokėjimą, tiek šiuo sprendimu siekiame, kad kultūros bei meno darbuotojai realiai pajustų padidėjusias pajamas.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top